ФЛАУ і ФЛА Туреччини обговорили перспективи подальшої співпраці

13:20 | 19 ноября 2020
Перебуваючи з візитом в Україні, радник Національного олімпійського комітету Туреччини з питань легкої атлетики Ахмет Алі Баш і начальник міжнародного відділу та радник президента Федерації легкої атлетики Туреччини Угур Кючук зустрілися з генеральною секретаркою ФЛАУ Іолантою Хропач і головним тренером збірної команди України з легкої атлетики Вячеславом Тиртишником для обговорення перспектив подальшої співпраці між федераціями.

Одне з основних питань, яке обговорювали під час зустрічі, стосувалося участі атлетів у відкритих чемпіонатах та інших турнірах на території обох країн. «Турки завжди з радістю виступали у нас, адже чемпіонати України проводяться на сертифікованих аренах, у нас високий рівень суддівства і конкуренції. Вони планують продовжити цю традицію. Так само і наші атлети зможуть брати участь у їхніх змаганнях», - говорить Вячеслав Тиртишник.

Обидві сторони також цікавлять турніри, на яких могли б виступити естафетні команди, щоб отримати нагоду потрапити на Олімпійські ігри. Перш за все це чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Але є висока ймовірність того, що ще один старт відбудеться в Ерзурумі. Для атлетів, які виступають у юнацькій і юніорській вікових категоріях, залишаються міжнародні матчеві зустрічі.

«За останні роки з усіх федерацій саме з турецькою у нас зав’язалася найтісніша співпраця і саме вона стала для нас найближчою, - продовжує Вячеслав Тиртишник. -

Вони завжди допомагають у вирішенні всіх питань, які виникають у команди під час перебування у Туреччині, а це і питання здоров’я, і міграційні питання, і розв’язання будь-яких інших форс-мажорних ситуацій».

«Через пандемію COVID 19 і карантинні обмеження, єдиною доступною країною для проведення навчально-тренувальних зборів збірної команди України залишилась Туреччина. Ми вже не перший рік проводимо там НТЗ, але в умовах сьогодення це питання стало ще актуальнішим, - говорить Іоланта Хропач. - Ми прагнемо до того, щоб створити нашій команді якомога кращі умови для підготовки, і під час зустрічі обговорювали, зокрема, місця для проведення зборів, серед яких і ті готелі, які вже функціонують, і спортивні бази, які ще будуються.

Турки розповіли, в яких готелях зазвичай перебувають на зборах їхні атлети, назвали плюси і мінуси. Зі свого боку вони готові всіляко допомагати нам у виборі баз та у питаннях формування цінової політики. Для нас це дуже важливо, адже ми розглядаємо різні варіанти, щоб представники тих чи інших видів могли обирати місця, які більше підходять саме для їхньої підготовки і їхніх потреб.

Загалом, зустріч була досить плідною. Ми обговорили багато питань, які є особливо актуальними під час заключного етапу підготовки до Олімпійських ігор. Ми вдячні федерації Туреччини за готовність тісно співпрацювати з Легкою атлетикою України і надалі».
Источник
Легкая атлетика 09:20 | 30 ноября 2020 World Athletics Continental Tour Gold-2021 стартує на Олімпійському стадіоні у Токіо Легкая атлетика 16:50 | 26 ноября 2020 Легендарні імена: геній висоти Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення критерії та умови відбору для участі у міжнародних змаганнях-2021 Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення склад національної збірної команди України з легкої атлетики на 2021 рік Легкая атлетика 09:50 | 25 ноября 2020 Опубліковано проєкт календаря «Діамантової ліги»-2021 Легкая атлетика 15:35 | 23 ноября 2020 Дніпровський півмарафон: понад 2000 бігунів з 22 країн світу в онлайн-форматі Легкая атлетика 10:50 | 23 ноября 2020 Ірина Климець – про сезон-2020 та підготовку до олімпійського року Легкая атлетика 15:20 | 22 ноября 2020 Оголошені нормативи на чемпіонати Європи U18, U20 і U23 Легкая атлетика 14:05 | 22 ноября 2020 Пішов з життя Cергій Будков… Легкая атлетика 12:50 | 20 ноября 2020 Пішов з життя Микола Багач…