#OlympicLab на Одещині за участю легкоатлетів

16:20 | 26 октября 2020
Минулий тиждень видався насиченим на спортивні заходи для Одеської області, чиє відділення НОК провело відразу два майстер-класи. Минулий тиждень видався насиченим на спортивні заходи для Одеської області, чиє відділення НОК провело відразу два майстер-класи.

Учасниками заходу у рамках проекту #OlympicLab стали спортсмени КДЮСШ міста Чорноморська. Лекторами і наставниками для юних атлетів були бар’єрист Віктор Солянов і тренерка збірної України Олена Голуб. Вони розповіли слухачам про бар’єрний біг, акцентуючи увагу на основних технічних моментах, а також розповіли про свої досягнення і як вони йдуть до мети. Після чого вже юні спортсмени отримали змогу поділитися своїми мріями і цілями та поспілкуватися з наставниками.

Звісно, не обійшлося і без практичного майстер-класу з бар’єрного бігу від Віктора Солянова та цікавої естафети, у якій дівчата та хлопці змагалися один з одним на дистанції з низькими бар’єрами. Лідирувала то одна команда, то інша, але у результаті була зафіксована нічия.

«Такі заходи дуже необхідні для молодих атлетів. На них вони можуть поспілкуватися зі спортсменами, які вже чогось досягли, отримали знання та вміння, - говорить Олена Голуб. - А головне, я побачила палаючи очі, бажання досягнути високих цілей. Вони не боялися ставити питання – і мені, і Віктору. Вважаю, що захід пройшов з великою користю».

Ще один захід у рамках проекту #OlympicLab відбувся на одеському стадіоні «Динамо». Тут в гості до юних атлетів завітали Заслужений тренер України, президент клуба «Висота» Валерій Лебедюк, учасник Олімпійських ігор Руслан Гливинський та ще один стрибун у висоту, львів’янин Вадим Кравчук.

Слухачами, а потім й активними учасниками заходу стали юні динамівські легкоатлети, які спеціалізуються зі стрибків у висоту, а також львівські представники «королеви спорту», які перебувають на зборі в Одесі.

Захід пройшов під гаслом «Здолай свою висоту», адже спортсмени постійно долають висоти – і в спорті, і в житті.

Як і Чорноморську, на заході були і спілкування, і практичний майстер-клас.

«Такі заходи потрібно проводити частіше. Це допоможе залучати дітей до спорту і до легкої атлетики зокрема. Дуже важливо, щоб юні спортсмени вживу бачили тих, хто долає висоти, і розуміли, що це можливо», - зазначив Руслан Гливинський. За матеріалами НОК України в Одеській області
Источник
Легкая атлетика 18:50 | 03 декабря 2020 Жирафа стала талісманом Всесвітніх естафет-2021 Легкая атлетика 15:05 | 03 декабря 2020 Основні рішення Ради Всесвітньої легкої атлетики Легкая атлетика 13:20 | 02 декабря 2020 Зі світу по нитці: олімпійська надія Дакреса і батьківство Біго Легкая атлетика 19:05 | 01 декабря 2020 Run Ukraine спільно з МОН України запускає ігровий челлендж для дітей Легкая атлетика 09:20 | 30 ноября 2020 World Athletics Continental Tour Gold-2021 стартує на Олімпійському стадіоні у Токіо Легкая атлетика 16:50 | 26 ноября 2020 Легендарні імена: геній висоти Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення критерії та умови відбору для участі у міжнародних змаганнях-2021 Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення склад національної збірної команди України з легкої атлетики на 2021 рік Легкая атлетика 09:50 | 25 ноября 2020 Опубліковано проєкт календаря «Діамантової ліги»-2021 Легкая атлетика 15:35 | 23 ноября 2020 Дніпровський півмарафон: понад 2000 бігунів з 22 країн світу в онлайн-форматі