Візит Президента України і перспективи бази у Кремінній

17:50 | 24 октября 2020
«На базі у Кремінній легкоатлети тренуються упродовж багатьох років. «На базі у Кремінній легкоатлети тренуються упродовж багатьох років. Тут до Олімпійських ігор готувався Сергій Бубка, а зараз на зборі перебувають близько 90 спортсменів», - розповідає триразова олімпійська чемпіонка, віце-президент ФЛА Луганської області і старший адміністратор бази у Кремінній Ольга Бризгіна. Про це і не лише про це вона говорила і під час робочої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та видатними спортсменами України у Маріуполі 22 жовтня.

Слухаючи виступ Ольги Аркадіївни, Сергій Назарович Бубка, який також був присутній на зустрічі, відразу запропонував Президенту відвідати базу, тим більше що на ній саме перебуває команда. І попри те, що цей візит не був запланованим, Володимир Зеленський таку ініціативу підтримав.

23 жовтня Володимир Зеленський, Сергій Бубка і Вадим Гутцайт уже були на стадіоні у Кремінній. Зустріч з командою – невід’ємна частина таких візитів. Президент України приділив увагу всім. Вперше за багато років у Кремінній зібралася майже вся команда, а не лише представники окремих видів. Такі збори дуже об’єднують атлетів і є важливими, особливо перед Олімпійськими іграми.

Після спілкування зі спортсменам і тренерами почалося знайомство з базою. «Наша база – унікальна. Вона у лісі, тут такі клімат і повітря! Це потрібно відчути. Цього року відбулася реконструкція стадіону, тепер у нас якісне покриття, сучасні адміністративний корпус і підтрибунні приміщення, де, зокрема, базуватиметься центр для відновлення. Також ми показали басейн, який був зданий ще у 2017 році, і зал важкої атлетики, - розповідає Ольга Аркадіївна. – Володимир Олександрович був вражений побаченим.

Тут також буде «Зала слави». І, що особисто мені надзвичайно приємно, у рамках державного проекту «Україна – чемпіон» базі присвоять ім’я нашої сім’ї – Ольги і Віктора Бризгіних.

У нас поки що відкриті питання манежу і тренажерної зали. До цього візиту у планах було будівництво невеличкого манежу-«дутика» на чотири доріжки. Але побачивши базу і скільки землі під все виділено, було запропоновано побудувати тут повноцінний манеж, у якому якраз і розміщуватиметься тренажерна зала. Президент України цю ідею радо підтримав, сказавши, що якщо вже щось робити, то потрібно робити це добре, звернувся до губернатора області з тим, щоб не затягувати будівництво і щоб уже через рік тут була бодай споруда та дав розпорядження щодо вирішення цього питання.

Така увага і підтримка від Президента України дуже цінні для нас. Тож нам лиш залишається з новими силами почати рухатися далі і втілювати все заплановане у життя».
Источник
Легкая атлетика 18:50 | 03 декабря 2020 Жирафа стала талісманом Всесвітніх естафет-2021 Легкая атлетика 15:05 | 03 декабря 2020 Основні рішення Ради Всесвітньої легкої атлетики Легкая атлетика 13:20 | 02 декабря 2020 Зі світу по нитці: олімпійська надія Дакреса і батьківство Біго Легкая атлетика 19:05 | 01 декабря 2020 Run Ukraine спільно з МОН України запускає ігровий челлендж для дітей Легкая атлетика 09:20 | 30 ноября 2020 World Athletics Continental Tour Gold-2021 стартує на Олімпійському стадіоні у Токіо Легкая атлетика 16:50 | 26 ноября 2020 Легендарні імена: геній висоти Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення критерії та умови відбору для участі у міжнародних змаганнях-2021 Легкая атлетика 15:50 | 25 ноября 2020 Публікуємо для ознайомлення склад національної збірної команди України з легкої атлетики на 2021 рік Легкая атлетика 09:50 | 25 ноября 2020 Опубліковано проєкт календаря «Діамантової ліги»-2021 Легкая атлетика 15:35 | 23 ноября 2020 Дніпровський півмарафон: понад 2000 бігунів з 22 країн світу в онлайн-форматі