Аліна Шух провела контрольне тренування (ВІДЕО)

20:05 | 28 июня 2020
Одна з найтитулованіших українських багатоборок сучасності Аліна Шух випробувала на собі всі переваги оновленої бази у Кременній і навіть провела там контрольне тренування. Одна з найтитулованіших українських багатоборок сучасності Аліна Шух випробувала на собі всі переваги оновленої бази у Кременній і навіть провела там контрольне тренування. Разом з Валерією Мухоброд, яка також тренується у Майї Шух, Аліна виконала три види - метання списа, стрибки у висоту і біг на 200 метрів.

Про контрольне тренування, а також про базу у Кременній розповіла старша тренерка збірної України з багатоборства Анастаія Ольховнікова.

“Аліна в умовах карантину продовжує підготовку до Олімпійських ігор і відбіркових змагань на них. Вона якраз була на базі у Кременній, коли ми з тренерами приїхали туди з візитом, - розповідає Анастасія Ольховнікова. - З її тренером, Майєю Шух, домовилися на цей час зробити контрольне тренування, аби подивитися, в якій формі Аліна.

Аліна змагалася з Валерією Мухоброд, яка також тренується у Майї Сергіївни, у трьох видах програми. Враховуючи те, що зараз червень і карантин вніс неабиякі корективи у підготовчий процес, результати були чудовими. Шух метнула спис на 53,20 метрів, стрибнула у висоту на 1,86 і пробігла 200 метрів за 26,8 секунд. Тут важливо зазначити, що це був час третього відрізку. Тобто перед цим вона вже двічі бігла 200 метрів.

Мені сподобався настрій Аліни. Вона налаштована по-бойовому. Дай Боже, будуть змагання, і тоді вона повинна показати дуже хороші результати на чемпіонаті України.

База Аліні і Майї Шух сподобалася, вони б хотіли поїхати туди у липні. У Кременній і справді дуже хороші умови для тренувань. Стадіон у лісі, на ньому є і бар’єри, і колодки, дозволяють метати у поле. Також є новий басейн, сауна. Поряд кінна база, на вихідних Аліна і їхня група якраз їздили верхи. Якби там ще була яма для стрибків з жердиною, то кращої бази для тренування багатоборства в Україні складно було б знайти”.

Більше фото Аліни Шух з Кременної ви знайдете на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.

Вже найближчими днями Анастасія Ольховнікова відвідає тренування багатоборців у Броварах, після чого розповість, хто в якій формі і за яким планом готується до Олімпійських ігор і відбору на них. Фото (с)Сергій Куранов
Источник
Легкая атлетика 15:20 | 14 августа 2020 Перший «карантинний»: в Луцьку відбувся чемпіонат України серед юніорів! Легкая атлетика 11:35 | 14 августа 2020 Пішов з життя Іван Тимченко Легкая атлетика 10:50 | 14 августа 2020 Пішов з життя Олександр Білязе Легкая атлетика 15:05 | 12 августа 2020 Жоржу Каруці присвоєно звання «Почесний член ФЛАУ»! Легкая атлетика 10:50 | 12 августа 2020 Новий формат трансляцій: чемпіонат України серед юніорів – в мульти-форматі! Легкая атлетика 13:35 | 11 августа 2020 Всесвітня легка атлетика опублікувала нагадування щодо вимог до змагального взуття на дистанціях 800 метрів і довших Легкая атлетика 17:20 | 10 августа 2020 Ukrainian Athletic Combats: Вікторія Ткачук відсвяткувала повернення перемогою й особистим рекордом Легкая атлетика 17:20 | 10 августа 2020 Інфраструктура Кропивницького та делегати на Конференцію ФЛАУ Легкая атлетика 16:20 | 10 августа 2020 Дві українки виступлять на етапі «Діамантової ліги» у Монако Легкая атлетика 14:50 | 10 августа 2020 Порядок відшкодування коштів на проїзд та добових по Україні спортсменів, учасників серпневих чемпіонатів України