Тренерам з легкої атлетики призначені стипендії Кабінету Міністрів України

19:50 | 03 июня 2020
3-го червня Уряд своїм розпорядженням «Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх» відзначив досягнення видатних тренерів, які своєю діяльністю вплинули на високі спортивні здобутки вихованців, що призвело до формування позитивного іміджу України та зростання її авторитету у світовій спільноті, а також стимулу для творчої праці тренерів.

Стипендії призначені на 1 рік, і становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (1 прожитковий мінімум для працездатних осіб складає: з 1 січня 2020 року – 2102 гривні, з 1 липня – 2197 гривень, з 1 грудня – 2270 гривень).

За поданням ФЛАУ, з загалом призначених 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх в Токіо, 13 отримуватимуть тренери з легкої атлетики:

БОЙКО Анатолій Григорович — тренер Саладухи Ольги, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

БОНДАРЕНКО Віктор Васильович — тренер Бондаренка Богдана, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЗУЄВ Геннадій Володимирович — тренер Проценка Андрія, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КОХАН Сергій Валентинович — тренер Кохана Михайла, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КРАВЧЕНКО Володимир Іванович — тренер Рижикової Анни, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КРУШИНСЬКИЙ Вадим Вікторович — тренер Бех-Романчук Марини, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЛЯХОВА Тетяна Миколаївна — тренер Ляхової Ольги, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ПОПЕЛЯЄВ Андрій Володимирович — тренер Кроль Наталії, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ПУСТОВОЙТ Ірина Григорівна — тренер Левченко Юлії, яка входить до складу кандидатів елітної групи та Геращенко Ірини, яка входить до числа кандидатів провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СТЕПАНОВА Тетяна Володимирівна — тренер Магучіх Ярослави, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ФЕДОРЕЦЬ Володимир Андрійович — тренер Мельник Тетяни, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ШЕВЧЕНКО Олександр Миколайович — тренер Закальницького Мар"яна, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXІI Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЯЛОВИК Володимир Трохимович — тренер Собчук Олени, яка входить до складу кандидатів елітної групи, та Банзерука Івана, який входить до складу провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)
Источник
Легкая атлетика 12:35 | 11 июля 2020 Фахівці спринту обговорили вдосконалення швидкісно-силових якостей та техніки низького старту (+ВІДЕО) Легкая атлетика 19:50 | 08 июля 2020 10 липня – круглий стіл «Особливості розвитку швидкісно-силових якостей у спринті» Легкая атлетика 20:50 | 06 июля 2020 Перенесення серпневих змагань з Івано-Франківська до Луцька та інші рішення Виконкому ФЛАУ Легкая атлетика 18:05 | 05 июля 2020 У вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»! Легкая атлетика 15:50 | 05 июля 2020 1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України Легкая атлетика 15:20 | 04 июля 2020 Європейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО) Легкая атлетика 16:20 | 03 июля 2020 Звернення головного тренера збірної України Сергія Романчука щодо безпеки на бігових івентах Легкая атлетика 15:35 | 03 июля 2020 Метальна перлина на Волині Легкая атлетика 16:50 | 01 июля 2020 Ігоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці Легкая атлетика 15:50 | 01 июля 2020 1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття