Наукові праці, присвячені побудові тренувального процесу в ходьбі та марафоні

16:05 | 01 июня 2020
Тренерський склад збірної України з видів витривалості, згідно з планом своєї діяльності, провів роботу щодо складання методичних рекомендацій стосовно підготовки та участі у змаганнях спортсменів вищої кваліфікації. Тренерський склад збірної України з видів витривалості, згідно з планом своєї діяльності, провів роботу щодо складання методичних рекомендацій стосовно підготовки та участі у змаганнях спортсменів вищої кваліфікації.

До уваги фахівців надаються розроблені методичні матеріали зі спортивної ходьби та марафонського бігу - видів легкої атлетики, які будуть представлені у програмі олімпійських ігор у 15 дисциплінах. Розраховуємо, що за результатами виступів у змаганнях вони внесуть вагомий внесок до успіхів олімпійської команди з легкої атлетики у складі національної збірної країни, адже види витривалості, які складають більше як 30% видів легкої атлетики, отримають корисну інформацію щодо розподілу тренувальних навантажень саме напередодні найважливіших змагань.

У матеріалах викладено основні аспекти підготовки скороходів та марафонців – побудова навантажень за принципом чергування і розподілу в часі, структурних блоків: мезоциклів, періодів, етапів, мікроциклів, тренувальних днів, які суттєво доповнюють стратегію підготовки бігунів на середні та довгі дистанції в умовах проведення змагань на стадіоні, що викладені у матеріалі «Особливості підготовки легкоатлетів з бігу на витривалість в сучасних умовах», який було також нещодавно опубліковано.

З матеріалом «Аспекти побудови тренувального процесу спортсменів високої кваліфікації, які спеціалізуються у спортивній ходьбі» (автори: Тобіас Д. Ю. –старший тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики зі спортивної ходьби; Соломін А. В. – майстер спорту СРСР міжнародного класу з легкої атлетики, екс-рекордсмен світу; Совенко С. П. – провідний тренер КНГ штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики) можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

З матеріалом «Структура тренування бігунів на заключному етапі підготовки до змагань з марафонського бігу» (автори: Романчук С. І. – головний тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики у видах витривалості; Барановский Д. Я. - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики у марафонському бігу, рекордсмен України; Кропта Р. В. – керівникКНГ штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики) можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Постійне місцезнаходження на офіційному сайті ФЛАУ цих та інших наукових праць: пункт меню «Змагання» - підпункт меню «Спортсменам, тренерам, суддям» - розділ «Методичні матеріали».
Источник
Легкая атлетика 12:35 | 11 июля 2020 Фахівці спринту обговорили вдосконалення швидкісно-силових якостей та техніки низького старту (+ВІДЕО) Легкая атлетика 19:50 | 08 июля 2020 10 липня – круглий стіл «Особливості розвитку швидкісно-силових якостей у спринті» Легкая атлетика 20:50 | 06 июля 2020 Перенесення серпневих змагань з Івано-Франківська до Луцька та інші рішення Виконкому ФЛАУ Легкая атлетика 18:05 | 05 июля 2020 У вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»! Легкая атлетика 15:50 | 05 июля 2020 1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України Легкая атлетика 15:20 | 04 июля 2020 Європейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО) Легкая атлетика 16:20 | 03 июля 2020 Звернення головного тренера збірної України Сергія Романчука щодо безпеки на бігових івентах Легкая атлетика 15:35 | 03 июля 2020 Метальна перлина на Волині Легкая атлетика 16:50 | 01 июля 2020 Ігоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці Легкая атлетика 15:50 | 01 июля 2020 1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття