ФЛАУ планує запустити серію онлайн-змагань з легкої атлетики

14:35 | 19 мая 2020
У вівторок 19 травня відбулася традиційна нарада керівників Департаментів Легкої атлетики України. У вівторок 19 травня відбулася традиційна нарада керівників Департаментів Легкої атлетики України.

Цієї суботи в режимі онлайн-конференції відбудеться засідання Виконавчого комітету ФЛАУ. Основним питанням, який буде на ньому розглядатися, буде оновлений календар нинішнього сезону, а також проект календаря на 2021-й рік. Цим темам була присвячена перша частина наради. Зокрема президент ФЛАУ Ігор Гоцул наголосив на необхідності дотримуватися правила проводити національні змагання виключно на сертифікованих спорудах. Згідно з цією вимогою було вказано на необхідності зв’язатися з представниками територіальних ФЛА, які хочуть проводити національні старти, але ще не виконали процедуру сертифікації своїх арен та секторів, з проханням пришвидшити цей процес. Також було обговорено підготовку до засідання Ради ФЛАУ (30 травня) та звітно-виборчої Конференції ФЛАУ (кінець вересня - початок жовтня цього року).

Були обговорені освітні семінари проекту ФЛАУ «Академія легкої атлетики України» - як ті, що вже відбулися, так і майбутні. Зокрема, цього тижня відбудеться ще два семінари Яни Бочарської та Вячеслава Нищеменка «Права та обов’язки легкоатлетів під час змагань». 20 травня він буде присвячений змаганням зі стрибків, 22 травня – з бігу. Також на наступний тиждень заплановано другий антидопінговий семінар. Було наголошено на тому, що необхідно якомога краще донести до спортсменів необхідність участі в цих заходах. Адже від обізнаності в даних тематиках інколи може залежати доля нагород та навіть подальшої кар’єри атлетів.

Абсолютно всі – спортсмени, тренери, любителі легкої атлетики – вже скучили за змаганнями. Допоки вони ще не розпочалися, Легка атлетика України, аби хоч якоюсь мірою втамувати «змагальний голод» зараз вивчає можливість проведення змагань в онлайн-форматі. Зокрема, розглядаються варіанти проведення в червні таких змагань серед спортсменів з бігу на 400 метрів, стрибків у висоту, метання молота. Наразі особливо вивчається технічна сторона розв’язання цього питання, аби їх трансляція в інтернеті чи на телебаченні була якісною, цікавою та видовищною. Щойно будуть узгоджені всі деталі, ФЛАУ обов’язково додатково повідомить про проведення таких стартів.
Источник
Легкая атлетика 20:50 | 06 июля 2020 Перенесення серпневих змагань з Івано-Франківська до Луцька та інші рішення Виконкому ФЛАУ Легкая атлетика 18:05 | 05 июля 2020 У вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»! Легкая атлетика 15:50 | 05 июля 2020 1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України Легкая атлетика 15:20 | 04 июля 2020 Європейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО) Легкая атлетика 16:20 | 03 июля 2020 Звернення головного тренера збірної України Сергія Романчука щодо безпеки на бігових івентах Легкая атлетика 15:35 | 03 июля 2020 Метальна перлина на Волині Легкая атлетика 16:50 | 01 июля 2020 Ігоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці Легкая атлетика 15:50 | 01 июля 2020 1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття Легкая атлетика 19:05 | 30 июня 2020 2 липня – круглий стіл «Клубна система в легкій атлетиці: досвід і перспективи» Легкая атлетика 22:05 | 28 июня 2020 Позачергова та звітно-виборча Конференції ФЛАУ: запитання та відповіді