Відбувся семінар на тему «Права та обов’язки атлетів під час змагань з метань»

19:35 | 18 мая 2020
Яна Бочарська і В’ячеслав Нищеменко провели перший семінар з серії «Права та обов’язки атлетів під час змагань». Яна Бочарська і В’ячеслав Нищеменко провели перший семінар з серії «Права та обов’язки атлетів під час змагань». У ньому мова йшла про види метань.

Необхідність у такому семінарі виникла через те, що, як показала практика, на жаль, не всі спортсмени і тренери знають не лише правила змагань, а і свої права та обов’язки під час них. Щоб це виправити, спортсменам, тренерам і всім зацікавленим учасникам провели своєрідний лікбез.

Під час онлайн-семінару лектори пояснили права та обов’язки спортсменів, починаючи від моменту приїзду на змагання і завершуючи безпосередньо правилами змагань та поведінки безпосередньо у секторі.

Зокрема, В’ячеслав Нищеменко розповів про те, за якими правилами відбувається розминка перед змаганнями і хто на ній повинен бути присутній; як відбувається заявка інвентаря і його сертифікація; як подаються заявки для участі спортсменів у змаганнях, як відбувається їхній допуск до них та за що атлети можуть бути відсторонені; які є вимоги до одягу, взуття і номерів; за що спортсмен може бути дискваліфікований. Також мова йшла про різні види допомоги, які з них дозволені, які заборонені. Під час семінару розповіли і про процедуру подачі протестів і апеляцій.

Після цього В’ячеслав Нищеменко досить детально і водночас лаконічно познайомив учасників безпосередньо з правилами проведення змагань. Говорили про кількість спроб і час, який дається на їхнє виконання. Про те, які відмітки і де можна ставити у секторі; як розподіляються місця за умови рівності результатів у спробах; які вимоги є до снарядів і до вимірювання результатів; що вважається заступом, тощо.

Такі ж онлайн-зустрічі відбудуться і для представників видів стрибків (20 травня) і бігу (22 травня).
Источник
Легкая атлетика 20:50 | 06 июля 2020 Перенесення серпневих змагань з Івано-Франківська до Луцька та інші рішення Виконкому ФЛАУ Легкая атлетика 18:05 | 05 июля 2020 У вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»! Легкая атлетика 15:50 | 05 июля 2020 1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України Легкая атлетика 15:20 | 04 июля 2020 Європейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО) Легкая атлетика 16:20 | 03 июля 2020 Звернення головного тренера збірної України Сергія Романчука щодо безпеки на бігових івентах Легкая атлетика 15:35 | 03 июля 2020 Метальна перлина на Волині Легкая атлетика 16:50 | 01 июля 2020 Ігоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці Легкая атлетика 15:50 | 01 июля 2020 1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття Легкая атлетика 19:05 | 30 июня 2020 2 липня – круглий стіл «Клубна система в легкій атлетиці: досвід і перспективи» Легкая атлетика 22:05 | 28 июня 2020 Позачергова та звітно-виборча Конференції ФЛАУ: запитання та відповіді