Про ситуацію з поверненням українських легкоатлетів з закордонних зборів (станом на 19:00, 25 березня)

21:35 | 25 марта 2020
Сьогодні, 25 березня Міністерство молоді та спорту України видало Наказ про термінове зупинення всіх закордонних зборів та повернення з них всіх вітчизняних спортсменів, тренерів та інших фахівців до України. Сьогодні, 25 березня Міністерство молоді та спорту України видало Наказ про термінове зупинення всіх закордонних зборів та повернення з них всіх вітчизняних спортсменів, тренерів та інших фахівців до України.

Актуальною інформацією щодо повернення наших легкоатлетів поділився з прес-службою ФЛАУ головний тренер збірної України Вячеслав Тиртишник.

- Передусім скажу, що мова не йде проте, що збори зупиняються, а хто не може відразу з них повернутися – мають розв’язувати цю проблему самостійно і фінансування їхнього перебування за кордоном припиняється. Стоїть завдання повернути, але якщо з якихось причин збір ще якийсь час триватиме, то він завершиться по факту повернення конкретного спортсмена, тренера чи фахівця.

На цей час для всіх, хто знаходиться в турецькій Анталії, заброньовані авіаквитки на 26 та 27 березня. Ті, хто перебувають в Польщі найближчими днями будуть повертатися в Україну наземним транспортом – або власним автомобільним, або іншим.

Найбільша проблема щодо цього з тими атлетами, які перебувають в Португалії та Киргизстані. Ні з Лісабона, ні з Бішкека літаків в Україну поки що не має. Щодо португальської столиці на мій погляд вони найближчим часом будуть, оскільки в цій країні вистачає наших співвітчизників, і незабаром буде прийняте рішення про організацію рейсу. В обох країнах ми вкотре зв’язалися з нашими посольствами та ще раз повідомили їх, що там знаходяться наші атлети і їм потрібно повертатися додому. Також з офісу ФЛАУ направлено листа на Міністерство закордонних справ і копія на Мінмолодьспорту щодо нашої ситуації і з проханням вжити відповідних заходів.

Також українські легкоатлети перебувають на зборах в Кенії та Південно-Африканській Республіці. У Ольги Ляхової, яка тренується в Кенії, збір поки що триває, і вона наразі не бачить способу повернутися додому. Всі, хто знаходився в ПАР, мали звідти вже вилетіти Турецькими Авіалініями. Були певні проблеми, оскільки Стамбул не приймав транзитних пасажирів. На цей момент (25 березня, 19:00) в мене не має ще підтвердженої інформації, що наші вже знаходяться в літаку і летять до Туреччини. Але сподіваюся, що вони все ж таки наразі по дорозі до Стамбула. Там на них очікує стикування з авіарейсом, який доправить їх в Україну.
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 01:20 | 01 апреля 2020 Помер Михайло Стороженко... Легкая атлетика 13:20 | 31 марта 2020 Питання та відповіді від WADA атлетам Легкая атлетика 04:35 | 31 марта 2020 Ініціативу ФЛАУ почули в Кабінеті Міністрів Легкая атлетика 22:35 | 30 марта 2020 Ігоря Гоцула призначено заступником члена Ради засновників WADA Легкая атлетика 19:05 | 30 марта 2020 Визначені нові дати проведення Олімпійських ігор у Токіо Легкая атлетика 19:05 | 30 марта 2020 Заява Всесвітньої легкої атлетики щодо нових дат проведення Олімпійських ігор Легкая атлетика 21:05 | 29 марта 2020 Старт програми Online-тренувань «ВМИКАЙ.РУХАЙСЯ.ЗАРЯДЖАЙСЯ» Легкая атлетика 00:50 | 28 марта 2020 Відкритий лист-звернення представників національних спортивних федерацій до Президента України та Верховної Ради України Легкая атлетика 19:20 | 27 марта 2020 Більшу частину легкоатлетів вже вдалося повернути з закордонних зборів Легкая атлетика 18:05 | 27 марта 2020 Травневі етапи «Діамантової ліги» перенесені на невизначений термін