Рідні американські гості в Конча-Заспі

23:50 | 06 августа 2019
Днями до Олімпійської бази в Конча-Заспі, де проводить тренувальний збір збірна України з легкоатлетичних метань, завітали дуже шановані гості – відомий тренер Роман Фельдман, Олімпійський чемпіон-1972 з метання молоту, авторитетний наставник та володар світових рекордів Анатолій Бондарчук, а також низка спортсменів та фахівців зі США. Днями до Олімпійської бази в Конча-Заспі, де проводить тренувальний збір збірна України з легкоатлетичних метань, завітали дуже шановані гості – відомий тренер Роман Фельдман, Олімпійський чемпіон-1972 з метання молоту, авторитетний наставник та володар світових рекордів Анатолій Бондарчук, а також низка спортсменів та фахівців зі США.

- Роман Фельдман є вихідцем з України, - розповідає головний тренер збірної України з метань Максим Островський. – Колись він був наставником нинішнього старшого тренера нашої збірної Ярослава Чмиря, потім поїхав жити до США. Фельдман має безпосереднє відношення до тих високих результатів, які останнім часом показують американські молотобойці та дискоболи. Він провів для наших спортсменів майстер-клас. Також його підопічні потренувалися під наглядом Ярослава Чмиря. Такий обмін досвідом сподобався обом сторонам, і ми домовилися про подальшу співпрацю. Вони будуть приїжджати на збори до нас, ми – до них. Також американські друзі будуть сприяти нашій команді в спонсорській допомозі – щодо отримання інвентарю, тощо. Вони виказали велике бажання прихати в листопаді на Всеукраїнські змагання з метань в Мукачево. Окрім цього, їх дуже зацікавила співпраця в метанні ваги – ця дисципліна дуже популярна за океаном.

Дуже яскравою була зустріч з легендарним Анатолієм Павловичем Бондарчуком, який наразі живе та працює в Канаді. Йому було дуже приємно побачити рідні стіни, зустрітися зі своїми учнями. Дізнатися, що в Кам’янець-Подільському проводяться змагання на його честь – їх організатор Леонід Гурман був з нами на веб-зв’язку. Під керівництвом Анатолія Павловича наші атлети також провели тренування, вислухали його поради та зауваження.
Источник
Легкая атлетика 18:05 | 05 июля 2020 У вересні очікуємо на введення в експлуатацію відреконструйованого львівського стадіону «Скіф»! Легкая атлетика 15:50 | 05 июля 2020 1 серпня відбудеться позачергова Конференція Легкої атлетики України Легкая атлетика 15:20 | 04 июля 2020 Європейський досвід клубної системи в легкій атлетиці та перспективи її впровадження в Україні (+ВІДЕО) Легкая атлетика 16:20 | 03 июля 2020 Звернення головного тренера збірної України Сергія Романчука щодо безпеки на бігових івентах Легкая атлетика 15:35 | 03 июля 2020 Метальна перлина на Волині Легкая атлетика 16:50 | 01 июля 2020 Ігоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці Легкая атлетика 15:50 | 01 июля 2020 1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття Легкая атлетика 19:05 | 30 июня 2020 2 липня – круглий стіл «Клубна система в легкій атлетиці: досвід і перспективи» Легкая атлетика 22:05 | 28 июня 2020 Позачергова та звітно-виборча Конференції ФЛАУ: запитання та відповіді Легкая атлетика 20:05 | 28 июня 2020 Аліна Шух провела контрольне тренування (ВІДЕО)