Щодо публікації на сайті «Українська правда» матеріалу «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?»

16:20 | 20 марта 2019
Федерація легкої атлетики України є прихильником та одним з локомотивів реформуванняукраїнського спорту, наближення системи його управління до міжнародних стандартів. ФЛАУ завжди дотримується у своїй роботі правил чесної гри, і працює виключно у правовому полі. У зв"язку з цим ми не могли не відреагувати на матеріал «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?», який вийшов на сторінках інтернет-видання «Українська правда». З переконанням, що таке авторитетне видання, як «Українська правда», ставить собі за мету набирання рейтингу завдяки професійним, а не «брудним» матеріалам, на ім’я його головного редактора Севгіль Мусаєвої-Боровик було направлено лист наступного змісту.

Щодо публікації на сайті «Українська правда» матеріалу «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?»

12 березня на сайті «Українська правда» вийшов матеріал «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?», в якому журналіст Дарина Рогачук виклала факти, які є нефаховими і перекрученими. Закиди на адресу президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула, які містяться в статті, є безпідставними. Ігор Гоцул є професіоналом у спорті та досвідченим менеджером. Також є вищою мірою непрофесійною заява щодо «конфлікту інтересів» після того, як набрало законної сили рішення суду, згідно з яким в діях Ігоря Гоцула не було виявлено конфлікту інтересів і справу було закрито «у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення».Незрозумілим є акцент автора статті, щодо того, що Ігор Гоцул «досі присутній на сайті міністерства та федерації». Ігор Гоцул може бути присутнім на робочому місці, на засіданні Верховної Ради. А на сайті Міністерства він аж ніяк не може бути присутнім. Що автор хотів цим сказати? Йому не подобається державний сайт, чи він не знає назви посади Ігоря Гоцула? Дивно...

У зв’язку з вищенаведеним Федерація легкої атлетики України вимагає від видання «Українська правда» вибачень, публікації спростування інформації, яка наведена в статті, а також публікації даного звернення.
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 16:20 | 23 июля 2019 Ярослава Магучіх: «Дуже хотіла спробувати висоту світового рекорду» Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Роману Вірастюку потрібна допомога Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Михайло Кохан: «Коли грек метнув молот на 84,22, я зробив вигляд, що цього не помітив» Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Визначено найкращих легкоатлетів червня в Україні Легкая атлетика 14:20 | 22 июля 2019 В’ячеслав Римко: «У Артура Фельфнера є якості лідера» Легкая атлетика 14:20 | 22 июля 2019 Марина Бех-Романчук – у трійці призерок на етапі «Діамантової ліги» у Лондоні Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 Зустріч рекордсмена, переможців і призерів чемпіонату Європи U20 з легкої атлетики Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 В діях першого заступника Міністра Ігоря Гоцула не знайдено конфлікту інтересів – висновок урядової комісії Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 Дві медалі українців на завершення юніорського чемпіонату Європи Легкая атлетика 00:50 | 21 июля 2019 Два золота і срібло українців у третій день юніорського чемпіонату Європи