Щодо публікації на сайті «Українська правда» матеріалу «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?»

16:20 | 20 марта 2019
Федерація легкої атлетики України є прихильником та одним з локомотивів реформуванняукраїнського спорту, наближення системи його управління до міжнародних стандартів. ФЛАУ завжди дотримується у своїй роботі правил чесної гри, і працює виключно у правовому полі. У зв"язку з цим ми не могли не відреагувати на матеріал «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?», який вийшов на сторінках інтернет-видання «Українська правда». З переконанням, що таке авторитетне видання, як «Українська правда», ставить собі за мету набирання рейтингу завдяки професійним, а не «брудним» матеріалам, на ім’я його головного редактора Севгіль Мусаєвої-Боровик було направлено лист наступного змісту.

Щодо публікації на сайті «Українська правда» матеріалу «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?»

12 березня на сайті «Українська правда» вийшов матеріал «Весільні генерали українського спорту. Які політики очолюють спортивні федерації?», в якому журналіст Дарина Рогачук виклала факти, які є нефаховими і перекрученими. Закиди на адресу президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула, які містяться в статті, є безпідставними. Ігор Гоцул є професіоналом у спорті та досвідченим менеджером. Також є вищою мірою непрофесійною заява щодо «конфлікту інтересів» після того, як набрало законної сили рішення суду, згідно з яким в діях Ігоря Гоцула не було виявлено конфлікту інтересів і справу було закрито «у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення».Незрозумілим є акцент автора статті, щодо того, що Ігор Гоцул «досі присутній на сайті міністерства та федерації». Ігор Гоцул може бути присутнім на робочому місці, на засіданні Верховної Ради. А на сайті Міністерства він аж ніяк не може бути присутнім. Що автор хотів цим сказати? Йому не подобається державний сайт, чи він не знає назви посади Ігоря Гоцула? Дивно...

У зв’язку з вищенаведеним Федерація легкої атлетики України вимагає від видання «Українська правда» вибачень, публікації спростування інформації, яка наведена в статті, а також публікації даного звернення.
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 13:50 | 23 апреля 2019 Склад збірної України на Кубок Європи-2019 з ходьби Легкая атлетика 02:50 | 22 апреля 2019 Три медалі українців на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби Легкая атлетика 13:05 | 21 апреля 2019 Вітаємо з днем народження Олену Жупієву-В’язову! Легкая атлетика 15:20 | 20 апреля 2019 Легка атлетика на семінарі зі спортивного маркетингу «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III» Легкая атлетика 22:05 | 18 апреля 2019 Комісія «Олімпійські федерації» НОК України опрацювала питання рейтингу видів спорту Легкая атлетика 13:05 | 17 апреля 2019 Володимир Охріменко святкує ювілей Легкая атлетика 07:50 | 17 апреля 2019 Ігор Гоцул виступить на семінарі ПФЛ «Змінювати! Клуби.Міста.Спорт» Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Вітаємо з Днем народження Віру Крепкіну! Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів і науково-практична конференція у Кам’янець-Подільському Легкая атлетика 11:05 | 15 апреля 2019 Дар’я Михайлова – у трійці на півмарафоні у Познані