Які сильні сторони допомагають Юлії Левченко здобувати медалі

11:20 | 18 марта 2019
Багаторазова чемпіонка України, переможниця юнацьких Олімпійських ігор, віце-чемпіонка світу та Європи у приміщенні серед дорослих – усі ці регалії належать стрибунці у висоту Юлії Левченко.

Досягнення Юлії перетворили її на головну зірку українських стрибків у висоту, популярну у всьому світі. У 20 років її було обрано «Лідером змін» від України, своєрідним послом на юнацькій Олімпіаді, яку вона виграла за чотири роки до того.

Ми хотіли дізнатися більше про Юлію, тож попросили її пройти тест Red Bull Windfinder, що показує сильні сторони людини.

Результати показали чотири найяскравіші сторони стрибунки, які дозволяють їй підкорювати щоразу нову висоту. Ми розпитали Юлію Левченко, як ці риси допомагають їй у спорті та житті.

Комунікабельність як одна з головних характеристик Основні сильні сторони Юлії Левченко, відповідно до результатів тесту Red Bull Windfinder, стосуються комунікабельності. Левченко любить перебувати в соціумі, а також вміє надавати підтримку іншим.

За словами Юлії, комунікабельність дуже допомагає їй у легкій атлетиці. Хоча більшість дисциплін у цьому виді спорту є індивідуальними, вміння працювати в команді дуже важливе, особливо на міжнародних стартах.

«Незважаючи на те, що кожен змагається сам за себе, ми всі виступаємо за одну країну, за одну команду. На міжнародних змаганнях важливим є командний дух, адже кожен спортсмен відчуває підтримку команди, вона позитивно впливає на тебе», – пояснює стрибунка.

Надання підтримки відіграє важливу роль під час тренувального процесу. Левченко – не єдина спортсменка у тренера Ірини Пустовойт. Разом з нею займаються чимало дітей та підлітків, яких важливо заохотити до занять стрибками у висоту. Система тренувань побудована на рівності, та водночас молодші спортсменки дивляться на Левченко як на приклад для наслідування, тож вона має бути готова надавати підтримку.

«Тренер вміє зацікавлювати, а ми, спортсменки, своїм прикладом, ставленням, поведінкою даємо поштовх, щоб діти продовжували займатися спортом. У нас нема такого, що хтось крутіший, а хтось — гірший. Усі на рівних спілкуємося, спокійно розмовляємо з дівчатами, які лише прийшли», — стверджує Юля.

Як і інші люди, які вміють надавати підтримку, Левченко досить зручно і комфортно працювати в групі, що відображається на її тренувальному процесі. Ця сильна сторона показує, що Юля вміє надихати людей своїм прикладом, і це саме те, що вона робить. Стрибунка не вважає, що розмовами можна зацікавити новачків у секторі, натомість усе треба демонструвати своїм прикладом. Показувати, чого можна досягти і як для цього працювати.

Про інші сильні сторони Юлії – читайте на сайті www.redbull.com
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 13:50 | 23 апреля 2019 Склад збірної України на Кубок Європи-2019 з ходьби Легкая атлетика 02:50 | 22 апреля 2019 Три медалі українців на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби Легкая атлетика 13:05 | 21 апреля 2019 Вітаємо з днем народження Олену Жупієву-В’язову! Легкая атлетика 15:20 | 20 апреля 2019 Легка атлетика на семінарі зі спортивного маркетингу «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III» Легкая атлетика 22:05 | 18 апреля 2019 Комісія «Олімпійські федерації» НОК України опрацювала питання рейтингу видів спорту Легкая атлетика 13:05 | 17 апреля 2019 Володимир Охріменко святкує ювілей Легкая атлетика 07:50 | 17 апреля 2019 Ігор Гоцул виступить на семінарі ПФЛ «Змінювати! Клуби.Міста.Спорт» Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Вітаємо з Днем народження Віру Крепкіну! Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів і науково-практична конференція у Кам’янець-Подільському Легкая атлетика 11:05 | 15 апреля 2019 Дар’я Михайлова – у трійці на півмарафоні у Познані