Делегати ЕА відвідали Луцьк

09:50 | 17 марта 2019
До старту командного чемпіонату Європи з багатоборства (Суперліга) у Луцьку лишається менше чотирьох місяців. 15-16 березня місто відвідали делегати Європейської легкої атлетики (ЕА).

До Луцька завітали перший віце-президент ЕА Добромір Карамарінов, технічний делегат ЕА Сильвія Барлаг і лідер проекту Даніель Перейра. Упродовж двох днів вони разом з представниками ФЛАУ (на чолі з президентом Ігорем Гоцулом) та організаційним комітетом перевіряли місто на готовність приймати чемпіонат та проводили робочі зустрічі.

Ігор Гоцул, прибувши до Луцька, зауважив, що проведення тут змагань такого рівня важливе не лише для міста, а й для всієї країн. А для Луцька це додаткова можливість показати себе з якомога кращого боку. Що, власне, і сталося вже у ці два дні.

Візит делегатів ЕА почався з зустрічі з в.о. міського голови Луцька Григорієм Пустовітом й огляду стадіону «Авангард», на якому і пройде командний чемпіонат Європи з багатоборства (Суперліга). Увагу приділили як безпосередньо доріжкам і секторам на ньому, так і приміщенням, які будуть задіяні під час змагань.

«Для нас важливі всі технічні деталі. Стадіон відповідає вимогам для проведення легкоатлетичних змагань міжнародного рівня, - говорить Добромір Карамарінов. - Звичайно, є невеличкі нюанси, які ми рекомендуємо виправити, як, наприклад, освіжити розмітку. Але це нормально – тут немає нічого, чого не можна було б виправити у короткі строки. Загалом ми залишилися задоволені тим, що побачили».

Делегати ЕА також оглянули арену для розминки атлетів та ознайомилися і затвердили офіційні готелі чемпіонату. Після чого почалися робочі наради.

Під час візиту, зокрема, був затверджений попередній розклад Суперліги командного чемпіонату Європи з багатоборства, з’ясовані деталі і визначений подальший план роботи у кожному з напрямків.

Добромір Карамарінов на завершення візиту зазначив: «Ми бачимо величезне бажання і старання людей, які працюють над організацією цього чемпіонату, провести його на найвищому рівні. Тому у мене немає сумнівів у тому, що влітку на Луцьк чекає справжня спортивна мегаподія». А голова виконавчої дирекції організаційного комітету Ігор Поліщук лише підтвердив ці слова: «Ми докладемо усіх зусиль для того, щоб провести змагання на найвищому рівні. Впевнений у тому, що Суперліга командного чемпіонату Європи з багатоборства стане першою з низки інших серйозних змагань, які прийматиме Луцьк».
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 13:50 | 23 апреля 2019 Склад збірної України на Кубок Європи-2019 з ходьби Легкая атлетика 02:50 | 22 апреля 2019 Три медалі українців на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби Легкая атлетика 13:05 | 21 апреля 2019 Вітаємо з днем народження Олену Жупієву-В’язову! Легкая атлетика 15:20 | 20 апреля 2019 Легка атлетика на семінарі зі спортивного маркетингу «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III» Легкая атлетика 22:05 | 18 апреля 2019 Комісія «Олімпійські федерації» НОК України опрацювала питання рейтингу видів спорту Легкая атлетика 13:05 | 17 апреля 2019 Володимир Охріменко святкує ювілей Легкая атлетика 07:50 | 17 апреля 2019 Ігор Гоцул виступить на семінарі ПФЛ «Змінювати! Клуби.Міста.Спорт» Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Вітаємо з Днем народження Віру Крепкіну! Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів і науково-практична конференція у Кам’янець-Подільському Легкая атлетика 11:05 | 15 апреля 2019 Дар’я Михайлова – у трійці на півмарафоні у Познані