Делегати ЕА відвідали Луцьк

09:50 | 17 марта 2019
До старту командного чемпіонату Європи з багатоборства (Суперліга) у Луцьку лишається менше чотирьох місяців. 15-16 березня місто відвідали делегати Європейської легкої атлетики (ЕА).

До Луцька завітали перший віце-президент ЕА Добромір Карамарінов, технічний делегат ЕА Сильвія Барлаг і лідер проекту Даніель Перейра. Упродовж двох днів вони разом з представниками ФЛАУ (на чолі з президентом Ігорем Гоцулом) та організаційним комітетом перевіряли місто на готовність приймати чемпіонат та проводили робочі зустрічі.

Ігор Гоцул, прибувши до Луцька, зауважив, що проведення тут змагань такого рівня важливе не лише для міста, а й для всієї країн. А для Луцька це додаткова можливість показати себе з якомога кращого боку. Що, власне, і сталося вже у ці два дні.

Візит делегатів ЕА почався з зустрічі з в.о. міського голови Луцька Григорієм Пустовітом й огляду стадіону «Авангард», на якому і пройде командний чемпіонат Європи з багатоборства (Суперліга). Увагу приділили як безпосередньо доріжкам і секторам на ньому, так і приміщенням, які будуть задіяні під час змагань.

«Для нас важливі всі технічні деталі. Стадіон відповідає вимогам для проведення легкоатлетичних змагань міжнародного рівня, - говорить Добромір Карамарінов. - Звичайно, є невеличкі нюанси, які ми рекомендуємо виправити, як, наприклад, освіжити розмітку. Але це нормально – тут немає нічого, чого не можна було б виправити у короткі строки. Загалом ми залишилися задоволені тим, що побачили».

Делегати ЕА також оглянули арену для розминки атлетів та ознайомилися і затвердили офіційні готелі чемпіонату. Після чого почалися робочі наради.

Під час візиту, зокрема, був затверджений попередній розклад Суперліги командного чемпіонату Європи з багатоборства, з’ясовані деталі і визначений подальший план роботи у кожному з напрямків.

Добромір Карамарінов на завершення візиту зазначив: «Ми бачимо величезне бажання і старання людей, які працюють над організацією цього чемпіонату, провести його на найвищому рівні. Тому у мене немає сумнівів у тому, що влітку на Луцьк чекає справжня спортивна мегаподія». А голова виконавчої дирекції організаційного комітету Ігор Поліщук лише підтвердив ці слова: «Ми докладемо усіх зусиль для того, щоб провести змагання на найвищому рівні. Впевнений у тому, що Суперліга командного чемпіонату Європи з багатоборства стане першою з низки інших серйозних змагань, які прийматиме Луцьк».
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 16:20 | 23 июля 2019 Ярослава Магучіх: «Дуже хотіла спробувати висоту світового рекорду» Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Роману Вірастюку потрібна допомога Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Михайло Кохан: «Коли грек метнув молот на 84,22, я зробив вигляд, що цього не помітив» Легкая атлетика 13:35 | 23 июля 2019 Визначено найкращих легкоатлетів червня в Україні Легкая атлетика 14:20 | 22 июля 2019 В’ячеслав Римко: «У Артура Фельфнера є якості лідера» Легкая атлетика 14:20 | 22 июля 2019 Марина Бех-Романчук – у трійці призерок на етапі «Діамантової ліги» у Лондоні Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 Зустріч рекордсмена, переможців і призерів чемпіонату Європи U20 з легкої атлетики Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 В діях першого заступника Міністра Ігоря Гоцула не знайдено конфлікту інтересів – висновок урядової комісії Легкая атлетика 10:05 | 22 июля 2019 Дві медалі українців на завершення юніорського чемпіонату Європи Легкая атлетика 00:50 | 21 июля 2019 Два золота і срібло українців у третій день юніорського чемпіонату Європи