Склад команди для участі у міжнародній матчевій зустрічі U20 у приміщенні

00:20 | 12 февраля 2019
Члени Виконкому ФЛАУ під час засідання 10 лютого у Києві затвердили склад команди для участі у міжнародній матчевій зустрічі збірних команд Білорусь-Латвія-Естонія-Франція-Польща-Туреччина-Україна-Литва серед юніорів у приміщенні, яка 23-24 лютого відбудеться у Мінську.

ЮНІОРКИ


Прізвище та імя Дисципліна Область
1 Подгородецька Єва 60 метрів Харківська
2 Безшийко Тетяна 400 метрів Черкаська
3 Коваль Катерина 1500 метрів Донецька
4 Юрчук Кристина 60 метрів з бар’єрами Донецька
5 Северьянова Любов 2000 метрів з перешкодами Харківська
6 Жмур Олена стрибки у висоту Вінницька
7 Гамора Тетяна стрибки з жердиною Харківська
8 Горєлова Марія стрибки у довжину Херсонська
9 Костенко Анна потрійний стрибок Дніпропетровська
10 Кравченко Тетяна штовхання ядра Київська
11 Сичок Євгенія спортивна ходьба Київська
12 Лобан Юлія п’ятиборства Чернігівська


ЮНІОРИ


Прізвище та імя Дисципліна Область
1 Приходько Кирило 60 метрів Донецька
2 Демченко Ярослав 400 метрів Сумська
3 Краковецький Андрій 1500 метрів Вінницька
4 Андрухів Максим 60 метрів з бар’єрами Львівська
5 Зозуля Роман 2000 метрів з перешкодами м. Київ
6 Дорощук Олег стрибки у висоту Кіровоградська
7 Кравченко Ілля стрибки з жердиною Київська
8 Авраменко Андрій стрибки у довжину м. Київ
9 Коноваленко Артем потрійний стрибок Донецька
10 Романовський Олександр штовхання ядра Донецька
11 Гончаренко Ігор спортивна ходьба Сумська
12 Войцешук Роман семиборства Київська


ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ
1 Серорез Тетяна керівник делегації
2 Каратєєв Андрій старший тренер
3 Армашов Павло суддя
4 Бондар Світлана провідний тренер
5 Лихошерстов Дмитро масажист
6 Шевцов Віктор тренер
7 Пєнзарєв Руслан тренер
8 Дмитревський Павло тренер



Источник
Комментарии
Легкая атлетика 22:05 | 18 апреля 2019 Комісія «Олімпійські федерації» НОК України опрацювала питання рейтингу видів спорту Легкая атлетика 13:05 | 17 апреля 2019 Володимир Охріменко святкує ювілей Легкая атлетика 07:50 | 17 апреля 2019 Ігор Гоцул виступить на семінарі ПФЛ «Змінювати! Клуби.Міста.Спорт» Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Вітаємо з Днем народження Віру Крепкіну! Легкая атлетика 16:50 | 16 апреля 2019 Змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів і науково-практична конференція у Кам’янець-Подільському Легкая атлетика 11:05 | 15 апреля 2019 Дар’я Михайлова – у трійці на півмарафоні у Познані Легкая атлетика 00:35 | 15 апреля 2019 Результати виборів до ЕА Легкая атлетика 00:20 | 15 апреля 2019 Результати виборів в ЕА Легкая атлетика 23:05 | 14 апреля 2019 5 травня у Києві і всьому світі пройде одночасний благодійний забіг WINGS FOR LIFE WORLD RUN Легкая атлетика 18:20 | 11 апреля 2019 Ольга Саладуха й Андрій Проценко – найкращі легкоатлети березня в Україні