Насичене засідання Комісії атлетів ФЛАУ

10:50 | 18 сентября 2018
17 вересня у Києві, у приміщенні НОК України, відбулося друге засідання Комісії атлетів ФЛАУ у новому складі.

Під час засідання було обрано голову та заступника голови Комісії атлетів ФЛАУ. Ними стали Наталія Добринська і Олексій Касьянов відповідно.

Також були обрані представники Комісії атлетів ФЛАУ у комітети та комісії ФЛАУ. На засіданні було прийняте рішення включити до кожного комітету чи комісії ФЛАУ, в яких передбачене представництво членів Комісії атлетів ФЛАУ, по два представники з правом одного голосу на двох. Таким чином: - Наталія Добринська й Ольга Саладуха ввійшли до Жіночого комітету ФЛАУ - Сергій Копанайко й Анна Рижикова ввійшли до Комісії розвитку ФЛАУ - Юрій Кіщенко й Ірина Новожилова ввійшли до Комісії змагання ФЛАУ - Олександр Паламарчук і Артем Шаматрин ввійшли до Комісії юридичних проваджень ФЛАУ

Члени Комісії атлетів ФЛАУ також обговорили нову редакцію Статуту ФЛАУ, визначили суперечливі моменти, які стосуються діяльності комісії, і сформулювали свої пропозиції щодо внесення змін. Їх вони презентують на засіданнях Виконкому і Ради ФЛАУ наприкінці місяця з метою подальшого затвердження.

Комісія атлетів ФЛАУ створила робочу групу з роботи над положенням Комісії атлетів ФЛАУ у складі Наталії Добринської, Олександра Крикуна, Олександра Паламарчука і секретаря Комісії атлетів ФЛАУ Ольги Ніколаєнко. Після внесення пропозицій від членів комісії щодо вдосконалення положення, робоча група опрацює їх і надасть для затвердження керівним органам ФЛАУ нову редакцію положення.

Олексій Сердюченко від імені головної тренерської ради презентував Комісії атлетів ФЛАУ їхнє бачення змін, які необхідно внести до документу про розподіл та використання державних коштів, виділених на підготовку спортсменів національної збірної команди України з легкої атлетики. Під час презентації відбувся обмін думками між членами комісії та представником від ГТР, у результаті чого було внесено кілька цікавих пропозицій, які ще хоч і потребують опрацювання, але вже взяті на замітку обома сторонами.

Попередньо Комісія атлетів ФЛАУ підтримала пропозиції ГТР, але взяла час для детального вивчення документу і аналізу почутої інформації. У разі виникнення додаткових пропозицій, побажань чи зауважень вони будуть надіслані на розгляд головної тренерської ради з метою вдосконалення існуючого документу. Наприкінці вересня ГТР представить пропозиції щодо змін у розподілі коштів на Виконкомі ФЛАУ з метою їхнього затвердження.

Також було розглянуто кілька поточних питань, по яким сформовані відповідні пропозиції для розгляду і затвердження Виконкомом ФЛАУ. Детальніше про них Комісія атлетів ФЛАУ розповість після їхнього затвердження.
Источник
Комментарии
Легкая атлетика 22:05 | 10 декабря 2018 Марина Немченко: «Крос мені подобається навіть більше, ніж біг на стадіоні» Легкая атлетика 22:05 | 10 декабря 2018 Руслан Савчук: «Було враження, що ти в бою, а не на змаганнях з кросу» Легкая атлетика 21:05 | 10 декабря 2018 Вікторія Федчик: «Не задоволена виступом, хоча й виклалася максимально» Легкая атлетика 20:20 | 10 декабря 2018 Чоловіча команда U23 – про виступ на чемпіонаті Європи з кросу Легкая атлетика 20:20 | 10 декабря 2018 Юлія Мороз: «Зараз таке враження, що виступ на чемпіонаті Європи з кросу – це просто сон» Легкая атлетика 18:05 | 10 декабря 2018 Богдан-Іван Городиський: «Хочу попросити вибачення за те, що підвів команду» Легкая атлетика 04:35 | 10 декабря 2018 Василь Коваль: «На кросі ти дійсно показуєш себе як профі» Легкая атлетика 04:35 | 10 декабря 2018 Максим Пантелєєв, Вадим Лонський та Ілля Сосницький – про виступ на чемпіонаті Європи з кросу Легкая атлетика 03:05 | 10 декабря 2018 Оксана Райта: «Дуже люблю бігати кроси» Легкая атлетика 03:05 | 10 декабря 2018 Вікторія Калюжна: «На чемпіонаті Європи у нас була справжня команда»