Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

ФЛАУ та Нацрада спортивної реабілітації захисників України розпочинають співробітництво

22:10 | 19 июля 2018
21 липня під час проведення чемпіонату України з легкої атлетики о 16:30 в Луцьку на стадіоні «Авангард» у рамках підписаного Указу Президента України №123/2018 від 12.05.2018р.  «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» відбудуться сумісні заходи Федерації легкої атлетики України та Національної ради спортивної реабілітації захисників України.
 
Спочатку пройдуть змагання з бігу на 400 м та 1500 м серед учасників бойових дій, які отримали поранення в АТО. Після їх завершення відбудеться урочиста церемонія підписання офіційного Меморандуму про співпрацю між Федерацією легкої атлетики України та Національною радою спортивної реабілітації захисників України. Також буде офіційно оголошено про проведення в 2018 році першого в Україні марафону міжнародного формату серед ветеранів війни, в якому братимуть участь ветерани США, Великої Британії, Литви, Данії та інших країн.
 
У церемонії підписання Меморандуму візьмуть участь:
Ігор Гоцул – Президент Федерації легкої атлетики України. Вадим Свириденко – Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, Голова ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України».
 
Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення заходу.
Источник
Комментарии