Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

Єлизавета Бризгіна: «Дівчата класні і дуже швидко вчаться» (ВІДЕО)

15:40 | 12 августа 2017
На чемпіонаті світу з легкої атлетики у Лондоні відбулися забіги естафетних команд 4х100 і 4х400 метрів. Україна була присутня в обох жіночих естафетах. На жаль, нашим дівчатам у жодній з них не вдалося пробитися до фіналу.
 
Такої експериментальної естафети, як 4х100 метрів у українок цього року, на чемпіонатах світу чи Європи навіть складно пригадати. Через різні причини до Лондона не приїхали кілька її лідерів. У результаті, старт довірили дебютантці чемпіонатів світу Аліні Калістратовій, Єлизавета Бризгіна бігла незвичний для себе другий етап, Яна Качур долала третій, а завершувала дистанцію бар’єристка Анна Плотіцина. Дівчата зуміли справитися з передачею естафетної палички і з часом 43,77 с стали 11-ми у загальному заліку.
 
Найкращий результат за підсумком двох забігів показали американки (41,84 с) і очолили з ним світовий топ-лист сезону. Натомість збірна Багам помилилася на передачі естафетної палички і не змогла завершити дистанцію, а збірна Китаю була дискваліфікована.
 
Єлизавета Бризгіна : «У нас все добре, ми добігли. У нас молодий і абсолютно новий склад. У нас хороший потенціал, адже все дуже обережно з передачею естафетної палички, а це затримка, плюс по особистим результатам ми зараз не в тій бойовій готовності. На наступний рік, якщо нашу естафету не розгонять, ми підтягнемо особисті результати. Але повторюсь, у нас дуже молодий склад, всі боялися. Аліна ледь свідомість не втратила, коли її поставили в колодки. На жаль, немає в команді Лесі Повх. Якби вона була, думаю, ми б змогли потрапити у фінал, а там буває все. І Христина Стуй теж травмована. Але дівчата у нас дуже класні, дуже швидко вчаться. Наш тренер, Костянтин Михайлович, постійно тримає нас у жорсткості, але це нам якраз і допомагає.
 
Мені здається, я дещо повільно пробігла. Я ще не відчуваю другий етап. Думаю не стільки про те, як прийняти паличку, скільки про те, як її передати. Все ж я люблю четвертий етап, і всі мої найкращі забіги були саме на ньому. От його я вмію бігти. Сподіваюсь, що все стане на свої місця, і я буду знову завершувати естафету».
 
Аліна Калістратова: «Дуже хвилювалася, адже це взагалі мій перший старт на таких змаганнях і з такою командою. Хвилювалася за всіх, не лише за себе. А найбільше через передачу палички, адже я шульга, а мені довелося стартувати з нею у правій руці. Я нікому не казала про це, оскільки побачила на тренуваннях, що все вдається. І коли передала паличку, вже була спокійною, що мені все вдалося і я не підвела команду».
 
Яна Качур: «Я не вперше бігла третій етап в естафеті, уже трішки ввійшла в цю колію. Думаю, по етапах нам усе вдалося, передачі були хороші. Та, як сказала Ліза, у нас зараз трішки не ті швидкості. Чесно кажучи, що в естафеті бігти набагато легше, ніж в особистому виді. Тут ти ось тільки зосереджений на Лізі – а вже біжиш і думаєш, як швидше передати естафету Ані».
 
Анна Плотіцина: «Я потрапила до складу команди за збігом обставин. Спочатку була у якості підстраховки, а вийшло так, що бігла в основному складі. Така ситуація, нічого з цим не поробиш. Бігла той етап, на який поставили. Але, думаю, якби було потрібно, то бігла б і другий етап – і прийняла, і передала б».
 
Єлизавета Бризгіна також розповіла, що наступного року, якщо фінансування дозволить, у планах команди участь у Всесвітніх естафетах ІААФ на Багамах. Про це і більше – дивіться у відеоінтерв’ю дівчат.

 

Источник
Комментарии
Легкая атлетика 07:40 | 19 марта 2018 Олександр Сітковський: сеульська десятка і топ-три європейського топ-листа сезону Легкая атлетика 02:40 | 19 марта 2018 Ігор Русс – четвертий на марафоні у Лос-Анджелесі Легкая атлетика 01:25 | 19 марта 2018 Вікторія Хапіліна – четверта на півмарафоні IAAF Bronze Label Легкая атлетика 13:55 | 18 марта 2018 Стартувала Західноукраїнська ліга «Дитяча легка атлетика ІААФ» Легкая атлетика 16:25 | 16 марта 2018 Два стадіони та чемпіонат Європи з кросу для Закарпаття Легкая атлетика 09:55 | 16 марта 2018 Юлія Левченко та Ярослава Магучих – серед кандидатів на премію «Герої спортивного року-2017» Легкая атлетика 13:40 | 15 марта 2018 Наталія Стороженко-Сіренко – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України! Легкая атлетика 12:10 | 15 марта 2018 Юлія Левченко та Ігор Гоцул – серед лауреатів конкурсу АСЖУ «Підсумки спортивного року-2017» Легкая атлетика 11:25 | 15 марта 2018 Визначився переможець Івано-Франківської міської ліги «Дитяча легка атлетика» Легкая атлетика 15:10 | 14 марта 2018 Київ відвідали керівники Департаменту з легкоатлетичної етики ІААФ